Ręczna pompa kontrolna REMS Push


1 353,00 zł
Brutto

Ręczna pompa kontrolna REMS Push


Niezawodna pompa kontrolna do sprawdzania ciśnieniai szczelności instalacji rurowych i zbiorników.Zakres kontroli i ciśnienia p ≤ 6 MPa/ 60 bar/ 870 psi. Woda, olej, glikol.
Wartość pH cieczy 7-12, temperatura cieczy ≤ 60 °C,
lepkość cieczy ≤ 1,5 mPa s

REMS Push – niezawodna szczelność.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Ręczna pompa kontrolna REMS Push

Solidna, precyzyjna pompa kontrolna do kontroli rurociągów i zbiorników wodnych do 60 barów. Solidny zbiornik 12 l. System dwu zaworowy zapewnia niespotykaną wprost trwałość. Nadaje się do glikolu! Budowa monoblok ułatwia transport i przechowywanie. Wykonana z ocynkowanej blachy malowanej proszkowo.

Uniwersalne zastosowanie :W instalacjach sanitarnych, grzewczych, słonecznych i tryskaczowych, przy systemach powietrza, pary i w chłodnictwie, instalacjach olejowych, kotłowniach i zbiornikach ciśnieniowych.

    Niezawodna pompa kontrolna do sprawdzania ciśnienia i szczelności instalacji rurowych i zbiorników.
    Zakres kontroli i ciśnienia p ≤ 6 MPa/60 bar/870 psi
    Woda, olej, glikol
    Współczynnik pH cieczy 7 – 12
    Temperatura cieczy ≤ 60°C
    Lepkość cieczy ≤ 1,5 mPa s

Konstrukcja

Mocne, sprawdzające się na budowie wykonanie z metalu wytrzymujące duże obciążenia. REMS Push z odpornym na korozję, powlekanym proszkowo pojemnikiem z blachy stalowej o pojemności 12 l. Odporna na skręcanie dźwignia z ergonomicznym uchwytem, przestawiana jako uchwyt do noszenia. Odporny na ścieranie tłok z mosiądzu Ø 30 mm. Wąż ciśnieniowy z ½"-przyłączeniem. Płyta rozdzielcza ze stabilną osłoną manometru. Precyzyjnie wyskalowany manometr, p ≤ 1,6 MPa/16 bar/232 psi, do odczytu zmian ciśnienia w zakresie 0,01 MPa/0,1 bar/1,45 psi przy sprawdzaniu na szczelność zgodnie z DIN 1988, jako osprzęt.

Zasada działania

Sprawdzanie ciśnienia i szczelności przy pomocy wody lub oleju. System podwójnego zaworu do niezawodnego wytwarzania ciśnienia z kulką ze stali nierdzewnej. Duża wydajność tłoczenia poprzez długi posuw, precyzyjne ustawianie ciśnienia poprzez krótki posuw. Wąż ciśnieniowy zbrojony siatką zapobiega zafałszowaniu wyników pomiarów.

Zakres dostawy

Ręczna pompa kontrolna z manometrem, p ≤ 6 MPa/60 bar/870 psi, do sprawdzania na ciśnienie i szczelność instalacji rurowych i zbiorników do 6 MPa/60 bar/870 psi. Odporny na korozję, powlekany proszkowo pojemnik z blachy stalowej o pojemności 12 l. Wąż ciśnieniowy 1,5 m z ½"-przyłączeniem. W kartonie.

REMS Push

No customer reviews for the moment.

Podobne produkty

(There are 16 other products in the same category)