Zagęszczarka rolkowa VPR 700 WEBER


17 466,00 zł
Brutto

Siła odśrodkowa: 14 kN – Szerokość robocza: 67 cm – Ciężar: 175 kg

Producenci płyt nawierzchniowych o dużych wymiarach, coraz częściej wykorzystywanych przy budowie placów i chodników, polecają stosowanie zagęszczarki rolkowej VPR 700 Weber MT

Maszyna skonstruowana jest specjalnie do stabilizacji płyt kamiennych i betonowych o dużych wymiarach.

ZAGĘSZCZARKA VPR 700 delikatnie przetacza się po materiale zapobiegając przesuwaniu i kruszeniu się narożników i krawędzi płyt.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Zagęszczarka rolkowa VPR 700

Dane techniczne :

Silnik Honda

Moc silnika 3,6 kW/4,9KM

Waga 175 kg

Siła odśrodkowa 14 kN

szerokość robocza 67 cm

Zagęszczarka rolkowa VPR 700 to urządzenie do profesjonalnego zagęszczania płyt chodnikowych i kostki brukowej. WEBER MT stworzyło idealne rozwiązanie do zagęszczania tych materiałów w delikatny i wydajny sposób.

VPR 700 to maszyna przeznaczona szczególnie do wymagających zastosowań związanych z zagęszczaniem płyt chodnikowych i kostki brukowej. Maszyna roluje ponad ich powierzchnią z niezwykłą łatwością i gracją. Jej płynny tryb pracy osadza produkty właściwie, zapobiegając przesunięciu, pękaniu i rozdrabnianiu. Rolki umożliwiają maszynie delikatny nacisk na płyty betonowe nieznacznie ingerując w ich powłokę. Maszyna jest równie skuteczna jeśli chodzi o zagęszczanie piasku uszczelniającego w szczelinach.

No customer reviews for the moment.

Podobne produkty

(There are 16 other products in the same category)