Black Friday w TECHNALL!!!! Odkurzacz Husqvarna W 70 P


11 768,06 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Cięcie, wiercenie, szlifowanie i rozbiórka betonu, cegły oraz innych twardych materiałów konstrukcyjnych wytwarza pył i szlam. Wraz z intensywnością pracy wzrasta ilość tworzonego szlamu. Należy pozbyć się pyłu i szlamu w sposób bezpieczny i skuteczny w celu ochrony siebie i zespołu oraz zminimalizowania zużycia sprzętu i czasu potrzebnego do jego czyszczenia po zakończeniu pracy.

Odkurzacze Husqvarna W-Line przeznaczone są do najcięższych prac, jakie może wykonywać odkurzacz przemysłowy do szlamu. Tam, gdzie większość odkurzaczy do pracy na mokro radzi sobie tylko z odprowadzaniem wody, modele W-Line poradzą sobie ze szlamem betonowym, olejami i chłodziwami do maszyn. Słynące ze swojej wysokiej jakości, trwałości, wydajności i długiej, bezproblemowej pracy maszyny W-Line zyskały status współczesnych klasyków. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości podzespołów ze stali nierdzewnej, wyjątkowego systemu 3-stopniowej filtracji, dużego przepływu szlamu oraz przemyślanych rozwiązaniach dotyczących pomp odkurzacze W-Line zapewniają wydajne, nieprzerwane odprowadzanie szlamu przez cały dzień. Odkurzacze W-Line mogą być także sporadycznie wykorzystywane do usuwania pyłu po wyposażeniu w opcjonalny filtr HEPA H13.

W 70 P to profesjonalny, mocny odkurzacz budowlany i przemysłowy pracujący głownie na mokro z opcja dostosowania do pracy na sucho. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości podzespołów ze stali nierdzewnej i aluminium oraz specjalnego połączenia filtra i pływaka chroniącego silnik. Tam, gdzie większość odkurzaczy do pracy na mokro radzi sobie tylko z odprowadzaniem wody, model W 70 P radzi sobie z płynami takimi jak szlam betonowy, oleje i chłodziwa do maszyn. Zalecany do wiercenia, cięcia, szlifowania, rozbiórki betonu i cięcia ścian/cięcia liną. Pomysłowe rozwiązania sprawiają, że model W 70 P jest łatwy w obsłudze. Wypompowywanie może modbywać się w tym samym czasie co ssanie. Opróżniany jest przez zawór znajdujący się na dole zbiornika. Niebrudzące koła są odporne na przebicia a przednie koła skrętne mają możliwość blokady.

Silniki o dużej mocy - silnik odkurzacza oraz silnik pompy pracują niezależnie od siebie. Oba są przeznaczone do całodziennej pracy i zabezpieczone przed przegrzaniem, co zapewnia długi okres eksploatacji. Optymalna wartość przepływu powietrza/ssania - dwustopniowy silnik turbiny odkurzacza umożliwia dobór odpowiedniej wartości ssania i przepływu powietrza do danego zastosowania. Wytrzymała konstrukcja - zbiornik ze stali nierdzewnej, przewód giętki odporny na zgniatanie, obrotowe mocowanie przewodu odlane ze stopu aluminium, wózek ze stali ocynkowanej oraz stalowe obręcze zapewniające szczelność gwarantują dużą trwałość użytkową. Bez rozlewania szlamu - wylot szlamu znajduje się wysoko, umożliwiając zebranie ~ 70 litrów odpadów, zanim konieczne będzie opróżnienie zbiornika. Bardzo duże ciśnienie pompy - pompa próżniowa o dużej mocy może pompować szlam na wysokość 10 metrów w pionie lub na odległość 200 metrów w poziomie.

W komplecie – 1 waż (średnica 38 mm / długość 3,0 m), 1 przedłużka 38 mm, 1 końcówka do czyszczenia o szerokości 370 mm, 1 jednorazowy worek do pracy na mokro.

DANE TECHNICZNE

Model                                        W70

typ                                         odkurzacz przemysłowy

zakres zastosowania                  do pracy na mokro

masa [kg]                                 44

silnik                                         Elektryczny

moc silnika [kW]                1.20

napięcie                                230V-1-50Hz

prąd znamionowy [A]               8

przepływ powietrza [m3/h]       200

maksymalne ciśnienie [kPa]      22

wymiary [dł x szer. x wys.]      1250 x 600 x 570 [mm]

gwarancja                              12 miesięcy

W70P

No customer reviews for the moment.

Zobacz także

Podobne produkty

(There are 16 other products in the same category)