Elektroniczny wizyjny sytem kontroli REMS CamSys 2 Set S-Color 20 H


19 311,00 zł
Brutto

Elektroniczny wizyjny sytem kontroli REMS CamSys 2

REMS CamSys 2 – wspaniałe obrazy i filmy wideo z rur i kanałów. Dyktafon. Samo niwelująca kamera. Nadajnik ustalający położenie kamery. Gniazdo dla karty SD. Z elektronicznym zliczaniem metrów. Zasilanie z akumulatora i z sieci.

Bardzo lekki wizyjny system kontroli, do niedrogich inspekcji i analizy uszkodzeń rur,  kanałów, kominów i innych pustych przestrzeni. Samo niwelująca kamera. Nadajnik ustalający położenie kamery.
Z elektronicznym zliczaniem metrów. Także do inspekcji po czyszczeniu rur i do odbioru nowych instalacji i napraw. Dokumentacja zdjęc i filmów na karcie SD. Zasilanie z akumulatora i z sieci.


Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Elektroniczny wizyjny sytem kontroli REMS CamSys 2

Głowica kamery S-Color/S-Color S Ø 25 mm
Głowica kamery S-Color S-N Ø 33 mm
Rury, kanały, kominy, inne puste miejsca
Głowica kamery S-Color Ø (40) 50 – 150 mm
Głowica kamery S-Color S Ø 50 – 150 mm
Głowica kamery S-Color S-N Ø 70 – 150 mm
REMS CamSys 2 – wspaniałe obrazy i fi lmy wideo z rur i kanałów. Zapis dźwiękowy. Samo niwelująca kamera. Nadajnik do lokalizacji głowicy kamery. Gniazdo dla karty SD. Elektroniczne zliczanie metrów. Zasilanie akumulatorowe i z sieci.

Zaleta systemu

tylko jedna jednostka sterująca z kolorowym monitorem TFT-LCD do podłączenia różnych zestawów kamera-kabel dla różnych wymagań. Dlatego możliwe jest tanie przezbrojenie.


Zasilanie akumulatorowe i sieciowe

Technologia litowo-polimerowa. Jednostka sterująca ze zintegrowanym akumlatorem litowo-polimerowym 3,7 V, 7,6 Ah. Lekkie i wydajne. Zasilacz/Ładowarka 100 – 240 V, 10 W, ze złączem USB i kablem USB do podłączenia do zasilacza/ładowarki, laptopa lub innego źródła zasilania. Maksymalna wydajność akumulatora bez efektu pamięci.

Specjalna kamera kolorowa o wysokiej rozdzielczości

Specjalna kamera kolorowa o wysokiej rozdzielczości z czujnikiem obrazów CMOS z bardzo jasnymi, białymi diodami świetlnymi (LED) z nastawnym natęże-niem oświetlenia do 1700 mcd i skoncentrowanym kątem promieniowania zapewnia doskonałe obrazy kolorowe przy jednocześnie jasnym oświetleniu. Niskie zapotrze-bowanie na światło dzięki bardzo wysokiej światłoczułości (0,1 Lux). Stała ognisko-wa i specjalny obiektyw szerokokątny 90°, także do rozpoznania najmniejszych szczegółów.

Wymienne zestawy kamera-kabel

Zestaw kamera-kabel S-Color, zawierający specjalną wysokiej rozdzielczości kolorową kamerę Ø 25 mm z kablem wsuwanym Ø 4,5 mm 20 m, bardzo elastyczny, do małych średnic rur i ciasnych łuków rurowych Ø (40) 50 – 150 mm, na bębnie z elektronicznym zliczaniem metrów lub kablem wsuwanym Ø 4,5 mm 10 m z oznaczeniem długości, bardzo elastyczny, do małych średnic rur i ciasnych łuków rurowych Ø (40) 50 – 150 mm, w koszu kablowym. Zestaw kamera-kabel S-Color S, zawierający specjalną wysokiej rozdzielczości kolorową kamerę Ø 25 mm z kablem wsuwanym Ø 5,4 mm 30 m, elastyczny, do Ø 50 – 150 mm, na bębnie z elektronicznym zliczaniem metrów i nadajnikiem 33 kHz do lokalizacji głowicy kamery. Zestaw kamera-kabel S-Color S-N, zawierający specjalną wysokiej rozdzielczości kolorową kamerę Ø 33 mm z kablem wsuwanym 30 m Ø 5,4 mm, elastyczny, do Ø 70 – 150 mm, na bębnie z elektronicznym zliczaniem metrów, nadajnik 33 kHz do lokalizowania głowicy kamery i samoniwelującą kamerę do zapisu zdjęć i fi lmów. Przyłącze jednostki kontrolnej Wyjątkowo mała, zaokrą-glona głowica kamery Ø 25 mm, wodoszczelna do 20 m (0,2 bar/2 MPa/29 psi) ze zwężoną, bardzo elastyczną sprężyną, do łatwego przesuwania także przez kilka łuków rurowych. Głowica kamery ze stabilną wymienną pokrywą ochronną z osadzoną szybą ze szkła mineralnego. Kabel łatwo przechodzący przez łuki wykonany techniką hybrydową, z rdzeniem z włókna szklanego, przewody danych i płaszcz z tworzywa sztucznego, bardzo stabilny, duża trwałość. Kosz kablowy masywny, powleczony proszkowo, łatwy do czyszczenia . Bęben z koszem obrotowym do łatwego nawijania i odwijania kabla wsuwanego z czujnikiem do elektronicznego zliczania metrów. Torba na zestaw kamera-kabel dostępna jako akcesoria.

Korpusy prowadzące

Korpus prowadzący S-Color/S-Color S i S-Color S-N Ø 62 mm i Ø 100 mm, do większych średnic rur, możliwość zamocowania na stałe na głowicy kamery S-Color/S-Color S lub S-Color S-N, dostępny jako akcesoria.
Lokalizator REMS Explorer do lokalizacji głowicy kamery z nadajnikiem 33 kHz, przeznaczony do ustalania położenia uszkodzeń lub przebiegu przewodu, dostępny jako akcesoria

Zakres dostawy

REMS CamSys 2 Set S-Color. Elektroniczny system kontroli z kamerą do korzystnej cenowo kontroli i analizy uszkodzeń. Dokumentowanie zdjęć i filmów z dźwiękiem na karcie SD wraz z datą i godziną zapisu. Jednostka sterująca w technologii mikroprocesorowej, z 7” kolorowym wyświetlaczem LCD TFT, gniazdem na kartę SD, złączem USB, gniazdem wyjściowym wideo PAL/NTSC, zintegrowanym akumulatorem litowo-polimerowym 3,7 V, 7,6 Ah, w stabilnej, odpornej na uderzenia obudowie z tworzywa sztucznego, zabezpieczona przed rozbryzgami wody, w zestawie z osłoną antyrefleksyjną i stojakiem. Przewód połączeniowy 2 m jednostki sterującej do zestawu kamera-kabel, zasilacz/łado-warka 100 – 240 V AC, 50 – 60 Hz, 15 W, karta SD 4 GB, kabel USB, kabel wideo, w stabilnej walizce. Zestaw kamera-kabel S-Color ze specjalną kamerą kolorową o wysokiej rozdzielczości z czujnikiem obrazu CMOS i kablem wsuwanym.

REMS CamSys 2

No customer reviews for the moment.

Podobne produkty

(There are 16 other products in the same category)